Автор: Володя Данканич

Дата: 2012-12-25

Термальний басейн "Жайворонок" (м.Берегово)

термальний басейн Береговоновий термальний басейн Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. На весь пострадянський простір це місто прославився унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу - Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині)

За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин. Нещодавно на одну із цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами і побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня. У тому ж приміщенні з термальним басейном знаходяться фінська сауна, турецька лазня, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням.

джакузі в термальному басейні Береговотермальний басейн Берегово

В основному басейні температура води - 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.

пляж біля термального басейну Берегово

У середині липня 2012р відкрився пляж під відкритим небом. Стилістичне оформлення гармонійно вписалася в загальний ансамбль комплексу. Термальна мінеральна вода подається в обидва басейни, перший зроблений спеціально для дітей, у другому вода глибше і в ньому встановлений штучний водоспад.

відкриті термальні басейни в Берегововідкриті термальні басейни в Берегово

Переглядів:
2502
:Проголосувало
2

 

Оцінити: 1 2 3 4 5

Коментарі до замітки:

Додати ваш коментар

Введіть обчислення

мінус три =